Możesz wybrać jedną z trzech opcji dostawy:

  1. KURIER DHL– przesyłka dotrze do Państwa następnego dnia roboczego (od daty nadania) na terenie całej Polski w cenie 12,90 zł. Od 399 zł przesyłka GRATIS.
  2. Odbiór osobisty w naszym sklepie ul. Paderewskiego 15 w Wałbrzychu, możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Nie pobieramy żadnej dodatkowej opłaty przy odbiorze osobistym. Odbiór osobisty możliwy jest po przedpłacie – przelew tradycyjny oraz możliwe jest opłacenie zamówienia na miejscu (płatność kartą i gotówką). W wypadku braku odbioru towarów zamówionych z ODBIOREM OSOBISTYM w terminie 3 dni liczonych od dnia przesłania wiadomości (nie wlicza się dni ustawowo wolnych od pracy), zamówienie Klienta zostanie anulowane.

 

Uwaga: koszt dostawy może ulec zwiększeniu w przypadku produktów o niestandardowych gabarytach i/lub większej wadze.

Produkty do 30 kg dostarcza firma kurierska.

Przesyłki powyżej 30 kg i przesyłki gabarytowe wyceniane są indywidualnie.

Prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny przesyłki gabarytowej.

 

 

 

FORMY PŁATNOŚCI

 

Forma płatności zależy od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać następujący sposobów płatności:

  • Przelew tradycyjny- wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczynamy realizację zamówienia.

 

Dane do przelewu tradycyjnego:

Nr konta: 44 1020 5095 0000 5902 0231 5281

Tytuł: numer zamówienia

O.K. SZYMON GRYGIEL

Paderewskiego 15, 58-301 Wałbrzych

NIP: 8862833251

  • Płatność elektroniczna- szybki, wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. Do płatności elektronicznych wykorzystujemy system płatności Przelewy24, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.
  • Płatność gotówką/kartą płatniczą- możliwa przy odbiorze osobistym w naszym sklepie: ul. Paderewskiego 15 w Wałbrzychu